2016 Metro Fm'de Çalan Yaz Şarkıları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Metro Fm'de Çalan En Hit Yaz Şarkıları

Radyo kanalı olan metro fm'de bu yıl en çok çalınan ve hit olan yaz şarkılarını sizler için bir araya getirdik. Kuruluşumuzun hemen ardından çalışmalara hızla başladığımız şu günlerde bütün yorgunluğunuzu alacak ve kafanızı rahatlatacak türden şarkılarla karşınızdayız.

Yine her zaman olduğu gibi listede yer alan şarkıları tek tek yazmak istemiyoruz. Bunun nedeni listenin editörümüz tarafından sürekli güncellemesi ve sanatçıların yasal haklarını korumak içindir.

2016yabancisarkilar.com olarak amacımız sizleri sadece yabancı müzik konusunda kaliteli paylaşımlar yaparak internet üzerindeki yalan dolan sayfalardan korumak ve buralarda kaybettiğiniz zamanı en aza indirmektir.

Sitemizi sık kullanılanlara ekleyebilir ve tekrar ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınızdan bizi arkadaşlarınıza ve yakın çevrenize tavsiye edebilirsiniz.

yaz şarkıları, 2016 yaz şarkıları, yazın çalan müzikler, hareketli yabancı şarkılar, yazın çalan yabancı hit müzikler listesi, yaz parçaları, metro fmde çalan şarkılar, metro fm'de çalan şarkılar listesi, metro fm'de bugün çalan şarkılar, 2016 metro fm şarkıları, metro fm'de çalınan en yeni şarkılar
Adsız
delete

Zemin ellerine saglik hepsi çok guzel

Adsız
delete

Çok beğendim elinize sağlık

Back To Top